Pole oluline, kas läbid mäel esimesi meetreid või oled juba kogenud sõitja, Kiviõli suusakooli instruktoritel on sulle igal juhul nii mõndagi õpetada. Meie õpetajad on kogenud, kannatlikud ja tähelepanelikud ning aitavad ka kõige pelglikumad õpilased künkast üles ja sealt uuesti tervelt alla.
Algajate koolitusi viiakse läbi linttõstukiga varustatud koolitusnõlval.

Broneeri koolitus

Ei tea, millist koolitust valida? Loe edasi 👇

Täiskasvanud

Oled sa esimesi kordi mäespordiga tegelemas või juba kogenud sõitja, individuaalkoolitusel saab instruktor aidata just sinule vajalike oskuste arendamise ja toetamisega. Võimalus on osaleda individuaalkoolitusel ka kahekesi, kuid tuleb arvestada, et sõitjate tasemed on sarnased.
Soovides osaleda grupikoolitusel (3-8 inimest) arvesta, et grupi oskused oleksid samaväärsed, et õppeprotsess kulgeks sarnases tempos. Grupikoolitustel saavad osaleda õppijad alates 16. eluaastast ja nende oskused on samaväärsed.

Lapsed

Lastele on parim viis õppimiseks individuaalkoolitus, kus instruktor saab pühenduda tema oskustele ja vajadustele, et õppimine oleks jõukohane ja tore. Alates 7. eluaastast võivad lapsed osaleda ka koolitusel kahekesi, kuid vaid juhul, et õpilaste vanus ja sõidutase on samasugune.

4- punktiline juhend koolituse broneerimiseks:

1) Vali sobiv koolitus- suusk või laud ja kas üksi või kahekesi
2) Kui valid koolituse kahele, siis enne veendu, et Teie tasemed on sarnased
NB! Lastele soovitame ainult individuaalkoolitusi
3) Vali sobiv kuupäev ja kellaaeg
NB! Kui tuled koolitusele, siis ole kohal 30-60 minutit varem, et jõuaksid kenasti varustuse võtta ning ennast koolituseks valmis häälestada
4) Kommentaariks kirjuta koolitatava/te vanus ja tase (algaja; saab tervelt mäest alla; sõidab vabalt jne.)
Telefoninumber on vajalik, kui midagi peaks muutuma, et siis saame Sinuga ühendust võtta. 24 tundi enne koolitust tuleb telefonile ka meeldetuletusega sõnum koolituse kohta.
Meiliaadressile tuleb teavitus kogu koolituse infoga.

Grupikoolituste broneerimiseks saada meile KIRI

Koolitust on optimaalne ette broneerida kuni kaks nädalat. Vabade aegade puudumisel vaata jooksvalt, ehk on mõni uus aeg lisandunud.

Broneeringu tühistamisel, vähem kui 24 tundi varem, tuleb tasuda koolituse maksumus täies ulatuses.

Broneeri koolitus

Koolitajad

Kadri

Kui ma olin 10 aastane, pani isa mind mäesuuskadele ja ema hobuse selga. Tänaseks päevaks õpetan ma suvel inimesi ratsutama ja talvel suusatama. Kiviõli Seikluskeskuses töötan seitsmendat hooaega.
Käbi

Olen suuska sõitnud juba väga väikesest peale, esimesed sõidud tegin vist kolmeselt. Esimesed umbes 10 aastat õppisin omal käel ning peale seda olen oma oskuseid lihvinud Tuhakal, koos teiste instruktoritega. Mäest eemal olles olen tudeng ja mängin ka hobikorras kossu.
Laura

Olen noor mäesuusataja kes on oma talved suusamäel veetnud juba viimased 19aastat. Nende aastate jooksul olen tegelenud sellel alal ka võistlusspordiga ja viimased 5aastat olen pühendanud ennast ka teiste õpetamisele.
Marta Leen

2018. aastal täitsin ühe oma eluunistuse – olla suusainstruktor. Sellest ajast olen lumised talved veetnud Kiviõli Seikluskeskuses! Lisaks suusatamise praktilisele poolele võin antropoloogia tudengina diskuteerida ka suusatamise kultuuriliste tähenduste üle.
Ott

Seeme hakkas idanema, kui nägin kooliajal Alaskal tehtud pilti, millel kollase jopega lumelaudurit saadab vaid lumepilv. Umbes 8 aastat hiljem sai minust sertifitseeritud lumelaua ja mäesuusa instruktor Kanadas. Nii olengi ma viimase kümne aasta jooksul õpetanud Kanadas, Uus-Meremaal, Šveitsis, Jaapanis ja Andorras ning nüüd ka Eestis.
Peeter

Mäesuusatamine ja lumelauatamine on minu elus olnud enam kui 20 aastat ning viimased kümme aastat olen jaganud oma teadmisi ja kogemusi ka õpilastega. Nii lauatamise kui suusatamise parimaks õpetamiseks olen läbinud koolitused Soomes ning Lätis, lisaks omandanud kogemusi Uus-Meremaal, Austrias ning Rootsis.

Hinnakiri

Tegevus Hind
Individuaalkoolitus 45 min 45 €/in
Individuaalkoolitus 2 inimest 45 min 80 €
Individuaalkoolitus 80 min 75 €/in
Grupikoolitus (3-10 in grupis) 29 €/in
Hind ei sisalda sõiduvarustuse renti ja mäepiletit!
INFO: koolitus@seikluskeskus.ee

Broneeri koolitus
TINGIMUSED
PRIVAATSUS