Kohe-kohe on algamas imeline suvi ja kogupere elamuspargi IV hooaeg!

Elamuspargi suvehooaeg algab juunis ning kestab kuni augusti viimase nädalavahetuseni. Sel ajal oleme avatud teisipäevast pühapäevani ning nendel päevadel rõõmustame oma väiksemaid ja suuremaid külalisi kell 11-19. Kui Sinul on vanust vähemalt 16 aastat, siis esimene eeldus keskuses töötamiseks on Sul juba olemas.

Kui sind kõnetab kõik see, millest ülal- ja allpool juttu, siis kandideeri ruttu SIIN!

👉 Kandideerimine lõpeb 4. mail 2021!  👈

📣Meie pakume:

 • töökohta- mida enamasti saadab päike, kuid aegajalt jahutab kerge suvine vihm
 • väljaõpet- mida täna ei oska on homseks juba selge
 • põnevaid tutvuseid- ägedad kolleegid ja rõõmsameelsed külastajad
 • viisakat töötasu- ikka niimoodi, et tunnikese tööd ja selle eest maksame (alates 4,40€ bruto). Kuu lõpus kõik tunnid kokku ja tin-tin raha arvele.
 • graafiku alusel töötamist (tähtajaline leping augusti lõpuni)- vanaema sünnipäeval saab ikka käidud ning lemmik artisti esinemist ei pea YouTube-st vaatama
 • soodustusi- et lõunasöök ei hammustaks liiga suurt tükki Sinu raskelt teenitud päevatasust

📣Sinult ootame:

 • vanust vähemalt 16 aastat (2021 aasta 1. juuni seisuga)
 • enesekindlust suhelda eesti keeles ja lisaks ühes võõrkeeles
 • julgust, abivalmidust ja erakordset rõõmsameelsust
 • kiiret kohanemis- ja õppimisvõimet

❓ Milliseid põnevaid töökohti on saadaval? Loe ja leia oma kutsumus:

 • Admin- piletimüüja

Saad luua esimese imelise mulje külalistele. Lisaks saad tutvustada külalistele atraktsioone ning leida neile sobiv piletilahendus.  See on just Sulle, kui oled avatud, sõbralik ja julge suhtleja ning lisaks korrektne ja kohusetundlik. Töö hõlbustamiseks on sinu käsutuses mugav CompuCash kassasüsteem.

 • Atraktsiooni instruktor

Kõik õnnelikud lapsed koos oma vanematega tahavad kõiki ägedaid atraktsioone kohe proovida, kuid enne seda oleks neid veidi vaja juhendada: kus? miks? millal? kuidas? jne. Seda kõike ikka selleks, et päev mööduks ilma viperuste ja õnnetusteta. Parem ennetame, kui et plaasterdame!

Otseloomulikult saad enne tööle asumist kõik omal nahal ka järgi proovida ning õppeperioodil on sulle toeks varasema kogemusega mentor.

 • Kohviku teenindaja

Kui kõik atraktsioonid tahaks läbi käia, siis kulub selleks terve päev, seega mõistlik oleks vahepeal ennast söögi ja joogiga turgutada. Kohvikus on soe buffee, kus klient saab endale ise täpselt õige koguse meelepärast sööki tõsta. Sinu ülesanne on jälgida ja anda infot kööki, kui midagi otsa hakkab lõppema. Oleks äge, kui suudad valmistada mõne võileiva või lihtsama salati ning oskad neid kenasti taldrikule sättida. Ka nõud ei pese ennast ise, veidi tuleb seda imemasinat aidata, mis kõik uuesti särama lööb.

 • Päevajuht- näitleja

No vot sellel töökohal saab täiega särada. Võimalus on kehastude ühe päeva jooksul mitmeks erinevaks tegelaseks- alates siilist kuni piloodini või miks mitte hoopis trollijuhiks… See sobib Sulle, kui väikeste imearmsate laste jäägitu tähelepanu ongi see, mis sul hommikul suu naerule veab.

Lisaks oleks Sinu luua ja vedada ka väiksemad üritused mõnel korral kuus- ennetus- ja ohtuspäevadest kuni jätsi söömise võistluseni.

Tutvumispäevad, grupivestlused ja õppepäevad toimuvad mais ning enamasti nädalavahetustel. Täpsemat infot kuupäevade ja kellaaegade osas saadame juba peale seda, kui oled valitud uueks meeskonnaliikmeks.

Tutvumis ja grupivestlustel räägib Sinu kasuks julgus ja rõõmsameelsus. Muuhulgas on hea, kui suudad kiiresti kohaneda seejuures ennast mugavalt tundes.

❗️Tähtaeg kandideerimiseks 4. mai 2021❗️