Baltikumi pikimate nõlvadega suusakeskuses ootavad Sind neli 400-700 meetrist suusanõlva, kus tänu radade profiilile saad korraga nautida nii kiirust kui ka radade laiust. Lisaks pakub palju rõõmu tasemel lumepark oma erinevate hüpete ja obstaaklitega.

Eelmisel hooajal avasime 90 meetrise algajate õppenõlva koos “magic carpet” linttõstukiga, et sõiduoskuste lihvimine veelgi kiirem ja sujuvam oleks. Pärast suusasõite saavad lapsed ennast lõbustada tuubikarussellil.

Rendikeskus on meie hea koostööpartner ning neil on Eesti parim ja suurim valik suusavarustust. Nende varustusevalik on piisavalt suur, et nii suur kui väike huviline leiab endale kohapeal sobiva suusa- või lumelauakomplekti. Ohutu elamuse saamiseks palume mäel kanda kiivrit, mida saate ka vajadusel rentida.

Algajatele ning ka pisut edasijõudnumatele pakub õpirõõmu kogenud suusa- ja lumelauainstruktorite ning treenerite tiim Kiviõli Suusakoolist.

Pärast mõnusat suusasporti ootavad Teid soojad saunad, maitsvad elamused kohvikus ning suur laste mängude ala kohe kohviku kõrval.

Hinnakiri

 

T – R L – P
Mäepilet Täispilet Lapsed Täispilet Lapsed
1 tund 10 € 6 € 15 € 8 €
3 tundi 15 € 10 € 20 € 15 €
1 päev 20 € 12 € 25 € 20 €
2 päeva 25 € 17 € 35 € 25 €
Hooajapilet 250 € 190 €

 

Pileti hinnale lisandub esimesel korral korduvkasutatava tõstukikaardi maksumus 3€!
Kuni 6- aastased lapsed saavad mäele tasuta.
Kuni 12-aastastele kehtivad lastehinnad.

Tulge mäge nautima!