Koostöös Sportlandiga avame Teile Eestis ainulaadse rattapargi. See koosneb asfalt-pumptrack’ist, kahest mäestlaskumise rajast ja downhillPRO radadest.

Pumptrack on väga lõbus ja laia kasutusvõimalust pakkuv atraktsiooni, kus lainetaval asfaltrajal saab ette võtta põnevaid sõite jooksu- või tõukerattaga, ratta, rula või rulluiskudega.

Lihtsam mäestlaskumise õpperada asub talvise suusamäe eskalaatortõstuki kõrval, kus juba ca 5-aastased lapsed kergesti üles saavad ja koos vanematega lõbusasti mäest alla sõidavad. Veidi väljakutseterohkema raja algusesse tõmbab Teid mäest üles suur suusatõstuk ja päris tehismäe tipust stardib 1km pikkune põnevusrada, kus veidi rohkem võib pidurit vaja minna:) Arvame, et see sobib kõigile, kellel rattasõidukogemust juba veidi rohkem on ja vanust ca 10+.

DownhillPRO rajad algavad samuti tuhamäe tipust, kuid need nõuvad juba spetsiaalset downhill-ratast ja selle väga head valitsemisoskust.

Nii pumptrack’ile kui ka mäestlaskumise radadele võib sõitma tulla oma sõiduvahendiga või laenutada ratas ja kaitsevarustus kohapealt.  Kindlasti soovitame kõigil kanda kiivrit ning valida võimetele vastav rada ja sõidukiirus.