16.-17.06.2018

Eesti võimsaim motokrossipidu Kiviõli tuhamäel

Kahepäevase võimsa motoshow raames näeb taas külgkorvide MM-etappi, quadide EM-etappi, öökrossi ning mäkketõusu Eesti meistrivõistluste etappe. Kokku võistleb Kiviõlis üle 400 võistleja 22 riigist.

Külgkorviga krossitsiklite maailmameistrivõiste etapp toimub Kiviõlis juba üheteistkümnendat aastat. Tegemist on Eesti kõige kõrgemal tasemel motokrossivõistlusega, mis on aastatega saanud Eesti motospordi tunnusürituseks. Koos külgkorvide MM-etapiga näeb ka seekord quadracerite Euroopa meistrivõistluste etappi.

Publiku maiuspaladena on laupäeval “menüüs” mäkketõusu Eesti meistrivõistlused ning soolotsiklite öökross. 16. juuni õhtul annavad suures peotelgis Teile võimsa LIVE-peo ansamblid Up The Sky ja 2 Quick Start. Ilmselt suurim uudis on aga see, et vahetult enne festivali, avame Teile oma erakordsel maastikul võimsa kogupere elamuspargi koos 15 spordi- ja vabaajategevusega.  Kõik see kokku moodustab kõigiaegade ainulaadseima programmiga motofestivali.

Festivali külastajatele pakub ööbimisvõimalust kohe krossiraja kõrval asuv suur kämpinguala. Kämpinguala pääse on 20€/auto või mootorratas.

Täpsema info leiad kodulehelt www.motokross.ee.

 

Ajakava ja piletite info motokross.ee